☰ منوها

  کد خبر : 30
  تاریخ : 1396/12/18   ساعت : 10:23:42 PM
QR code فرزین محدث به روابط عمومی جشنواره‌ی سایه گفت:

ملی‌شدن جشنواره‌ی سایه باعث وسیع شدن حوزه‌ی بازخورد و تبادل نظر و انتقال تجربه‌ها می‌شود و دانشجویان دید گسترده‌تری پیدا می‌کنند.

 

فرزین محدث ورودی سال ۷۸ دانشگاه سوره در رشته‌ی بازیگری تئاتر است. او تا به حال در آثار گوناگون سینمایی، تلویزیونی وتئاتر به ایفای نقش پرداخته است. 

 
از او درباره‌ی تجربیات دوران دانشجویی، جشنواره‌ی سایه و شرکت در جشنواره‌ها پرسیدیم: 
- من در اولین دوره‌ی جشنواره‌ی سوره با یک نمایش دانشجویی شرکت داشتم و هنوز جشنواره‌ی سایه وجود نداشت. آن دوره‌ای که من در دانشگاه سوره تحصیل می‌کردم به دوره‌ی طلاییِ سوره معروف بود.  
- ملی‌‌شدن جشنواره‌ی سایه باعث وسیع شدن حوزه‌ی بازخورد‌ و تبادل نظر‌ و انتقال تجربه‌ها می‌شود و دانشجویان دید گسترده‌تری پیدا می‌کنند.  
- از بین دانشجویان سوره تعداد زیادی کارگردان‌های مجرب سینما شده‌اند؛ مثالش شهرام مکری، سعید روستایی، محمد حسین مهدویان. نکته‌ی مهم این‌جاست که دانشگاه سوره هم‌چنان آدم‌هایی که به عرصه‌ی حرفه‌ای معرفی می‌کند از افراد مهم و تاثیر گذار هستند. 
- مسیر کار کردن و نتیجه گرفتن و ماندگاری در سینما و هنر راه دشواری‌ست و مهم این است که دانشجویان ناامید نشوند، دست به تجربه و آزمون و خطا بزنند و مدام خودشان‌ را به روز نگه دارند.

نویسنده خبر: روابط عمومی جشنواره سایه